O mnie

Sesja indywidualna

200zł (45-50 min)

Terapia par/rodzin

200zł (45-50 min)

Psychoterapia

Karolina kulczyńska

Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam Webster University Vienna w Austrii oraz Erasmus Universiteit Rotterdam w Holandii, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii. Jestem również absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie w drodze doskonalenia zawodowego ukończyłam studia podyplomowe z psychoonkologii. Obecnie uczestniczę w całościowym 4,5-letnim kursie podyplomowym z psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, który jest atestowany przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, co upoważnia mnie do prowadzenia psychoterapii.

Pracuję w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim, w Klinice Lewandowicz, gdzie zespołowo przygotowujemy pacjentów do operacji bariatrycznych oraz zycia po nich, a także prowadzę własny gabinet psychoterapeutyczny.

Regularnie dokształcam się oraz poszerzam wachlarz swoich umiejętności (m.in. Racjonalna Terapia Zachowania, Terapia Simontonowska – sesje szkoleniowo-terapeutyczne, Interwencja kryzysowa, Arteterapia i wiele innych).

W pracy z pacjentami kładę nacisk na otwartość wobec drugiego człowieka i przyjęcie jego cierpienia oraz na wysoką jakość towarzyszenia mu w trudnych momentach życia. Każdego pacjenta, który zwraca się do mnie po pomoc traktuję jak bohatera, który znajduje w sobie siłę i wytrwałość w trudnej sytuacji.

ZAPRASZAM

Karolina Kulczyńska

Psychologia · Psychoterapia · Psychoonkologia

DANE KONTAKTOWE

ul. Słowackiego 1/3, Konstantynów Łódzki
+48 791 293 318
kontakt@kulczynska-psychoterapia.pl

© 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone kulczynska-psychoterapia.pl